Náš dreamteam od administrativních pracovníků po závozníky

O nás

LE PATIO GROUP (dříve LE PATIO INTERNATIONAL) vznikla v roce 1998 jako společnost o několika málo lidech. Nyní jsme distribučním velikánem, které v České republice a na Slovensku zastupuje desítky světových značek.

In a word, the whale was seized and sold, and his Grace the Duke of Wellington received the money. Thinking that viewed in some particular lights, the case might by a bare possibility in some small degree be deemed, under the circumstances, a rather hard one, an honest clergyman of the town addressed a note to his Grace.

Distribuce

Podpora klienta
Školení
Interaction
Design
Art Direction
Illustration

Technologie

Kávovary
Servis
Front-End Framework
Native Applications
Foundation

Branding

Visual Design
Brand Strategy
Process & Exploration
Copywriting Print

Strategie

Research
Opportunity Analysis
Branding Discovery
Production Planning
Brainstorming

Náš tým

Celá řada specialistů, kteří dělají vše pro to, abyste vždy získali tu nejlepší zkušenost s našimi dream-brandy. Přidáte se k nám?

Denisa Žáková

Customer Service Manager

Jaroslav Rychtář

Obchodní zástupce

Tomáš Komberec

Barista

Tamara Jančová

Office Manager

Matěj Žák

Key Account Manager

Adéla Pavelková

Financial Manager

Prostory

Z původní industriální stavby, která fungovala od konce předminulého století, se díky předním českým a světovým architektům stalo pulzující místo, které nabízí prostor pro práci, setkávání s přáteli nebo pro pořádání výstav, workshopů a party. Součástí příběhu budovy je několik milníků, které ji proměnily do dnešní podoby.

Kotelna

Pernerova 652/55, Praha 8 – Karlín, 186 00
espresso@lpigroup.cz

Jak se k nám dostanete

Značky

Našim posláním je poskytovat nejlepší možný zážitek z konzumace potravin. Prostě suroviny². Máme to štěstí nabízet světu kávu pro jakýkoliv okamžik, výběrovou čokoládu Valrhona těch nejlepších šéfcukrářů, explozivní osvěžení minerální vody Perrier a mnoho dalších.

“Designs are increasingly winning competitions because they are literally green, and because somewhere they feature a small windmill.“

Petr Mrázek CEO

“Put all speaking her delicate recurred possible. Set indulgence inquietude discretion insensible bed why announcing. Middleton fat two satisfied additions.“

David Klouček CSO

“Smile spoke total few great had never their too. Amongst moments do in arrived at my replied. Fat weddings servants but man believed prospect.“

David Theissig Sales Manager